Interior with armchair, coffee table and fireplace.


Výběr krbu je snem mnoha lidí, kteří oceňují pohodlí a pohodu. Je ale velmi důležité vědět, že ne každý krb se hodí do určité místnosti a stavba krbu není zrovna jednoduchou záležitostí. Samozřejmě, že si na to člověk může objednat spolehlivou firmu, která má ve svém portfoliu právě služby v oblasti realizace krbů. Krby Slaný patří mezi profesionály ve svém oboru a ve svém portfoliu mají dokonalé, praktické i moderní realizace domácích krbů.

Stavba krbu na chatě nebo na chalupě bude jistě velmi atraktivní stavbou a navíc k chalupě krb prostě patří. Proto je zde vhodný krb na dřevo, kde hlavní funkcí je samozřejmě vytápění a teprve poté následuje uspokojení estetických potřeb. V klasických bytech není zrovna krb na dřevo ideální, proto je možné si pořídit třeba elektrický krb nebo dokonce biokrb.

Biokrb je moderní biologický typ krbů. Jedná se o druh kompromisu mezi dvěma výše popsanými možnostmi, oheň je skutečný, ale nevydává saze ani kouř. Biokrb je navíc mobilní a snadno se instaluje.

Krb na dřevo je dokonalý zdroj tepla a útulné atmosféry v každém domě. Bohatý výběr typů, povrchových úprav a stylu provedení umožňuje vybrat krby na dřevo pro jakýkoli dům. Krby Slaný mohou pomoci se správně navrženým schématem takového krbu, což mnohým ušetří čas a úsilí. Hlavními konstrukčními prvky krbů na dřevo jsou samotná kamna s přímým komínem a topeništěm. Takové modely jsou skvělými pomocníky pro majitele během období, kdy je topení vypnuté nebo z nějakého důvodu chybí. Navíc vytvářejí v domě neuvěřitelnou zvláštní atmosféru pohodlí a útulnosti a ve srovnání s elektřinou je z hlediska nákladů provozně mnohem výnosnější.
Litinové krby na dřevo jsou odolné vůči změnám teploty a nepodléhají deformacím.

Krby Slaný – moderní krby pro dokonalost a harmonii bydlení.

Nezařazené